شیلنگ و اتصالات هیدرولیک

شیلنگ و اتصالات هیدرولیک

شیلنگ هیدرولیک مدرن معمولاً حداقل از سه لایه تشکیل شده است: یک لوله داخلی که مایع را حمل می کند ، یک لایه تقویت کننده و یک لایه محافظ خارجی. لوله داخلی باید مقداری انعطاف پذیری داشته باشد و باید با نوع مایعی که حمل می کند سازگار باشد. ترکیبات معمولاً مورد استفاده شامل لاستیک مصنوعی ، ترموپلاستیک و PTFE است که گاهی تفلون نیز نامیده می شود. لایه تقویت کننده از یک یا چند غلاف سیم بافته شده ، سیم پیچ دار مارپیچ یا نخ پارچه ای تشکیل شده است. لایه خارجی اغلب به آب و هوا ، روغن یا سایش مقاوم است ، بسته به نوع محیطی که شلنگ برای آن طراحی شده است.

جای تعجب نیست که شیلنگ های هیدرولیک عمر محدودی دارند. اندازه و استفاده صحیح از نوع صحیح شلنگ مطمئناً عمر مونتاژ شیلنگ را افزایش می دهد ، اما عوامل مختلفی در طول عمر شیلنگ تأثیر دارند.

شیلنگ و اتصالات هیدرولیک

شیلنگ و اتصالات هیدرولیک

برخی از بدترین رفتارها با محصولات را به شکل زیر بیان می کند:

  • خم شدن شلنگ هیدرولیک به کمتر از حداقل شعاع خمش مشخص شده
  • پیچ خوردن ، کشیدن ، انقباض ، خرد کردن ، یا ساییدن شلنگ
  • کارکرد سیستم هیدرولیکی بالاتر از حداکثر یا کمتر از حداقل دما
  • قرار دادن شیلنگ در معرض افزایش سریع یا موقت فشار (بیش از حد) فشار بیش از حداکثر فشار عملیاتی ،
  • اتصالات شیلنگ ، اتصالات یا تجهیزات مونتاژ با سازگار بودن سازنده یا رعایت نکردن دستورالعمل های سازنده برای ساخت مجموعه های شیلنگ توصیه نمی شود.

شرکت ایده ال صنعت به عنوان ارائه دهنده ی انواع شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیک با هدف تامین نیاز بازار و ساخت انواع شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیکی و پنوماتیکی و صنعتی همواره نامی آشنا برای عرصه های مختلف کشور محسوب می شود و در این صنعت بیش از گذشته خواهد درخشید.
آنچه این شرکت را به عنوان یک مجموعه خوشنام و پیشرو در صنعت هیدرولیک و پنوماتیک معرفی نموده رعایت اصل مشتری مداری و همچنین برخورداری از دانش فنی,تجهیزات مدرن و کادری مجرب می باشد.
شرکت ایده ال صنعت با کادری مجرب و دستگاه ها و ابزارآلات تخصصی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات فنی و تامین کلیه ملزومات صنعتی را در زیر اعلام میدارد:
۱-ارائه انواع شیلنگ های هیدرولیک, اتصالات, شیلنگ های صنعتی
۲-ساخت انواع شیلنگ های بخار, استنلس استیل, خدمات پرس شیلنگ و جوش ارگون
۳-انواع شیلنگ های تخصصی روغن, سیلیکون, پزشکی, غذایی ,دارویی, آزمایشگاهی نفتی و شیمیایی
۴-انواع کوپلینگ و بست لوله و شیلنگ هیدرولیک
۵-تست شیلنگ های فشار قوی و صدور گواهی نامه تست توسط شرکت مربوطه و عضو موسسه استاندارد ایران
۶-فروش دستگاه های مونتاژ و تست شیلنگ هیدرولیک
شیلنگ هیدرولیک به سبب ایجاد نمودن فضای اصلی انتقال جریان و سیال از یک ناحیه تجهیزات به قسمت های دیگر و به همراه آن ایجاد انعطاف بسیار زیاد در مواقع ساخت و طراحی تجهیزات، نقش خیلی مهمی در سیستم های هیدرولیک ایفا می نماید. شیلنگ ها در وسایل و تجهیزات حمل و نقلی و صنعتی زیادی همچون کارخانجات تولید کننده، کشاورزی، حمل و نقل، نفت و گاز و همچنین از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
بصورت کلی باید گفت که انتخاب درست و بجا از ادوات هیدرولیک بخصوص شیلنگ هیدرولیک نقش حیاتی در دوام بالا و کارکرد و عملکرد تجهیزات را برخوردارمی باشند. شرکت ایده ال صنعت با فراهم نمودن متنوعی از شیلنگ های هیدرولیک با برندهای معتبر جهانی و همچنین قیمت مناسب تلاشو سعی بر همراهی و کمک به شما مشتری گرامی برای انتخاب و خرید بهتر این نوع محصولات کرده است.
تعدادی از انواع شیلنگ هیدرولیک:
-شیلنگ های مکشی
-شیلنگ های تکی و دوبل تنیده شده
-شیلنگ های فشار پایین و متوسط
-شیلنگ های فشار قوی